Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi

Hedef Saygın Emlakçılık

Türkiye emlak sektörü eski, kalıplaşmıs kabuğunu kırıp yönetmelik ve yasal düzenlemeler ile yeni bir oluşuma tanıklık ediyor. Silivri bölgesinde faaliyet gösteren Silivri Emlak Müşavirleri Derneği olarak bizler de bu değişime entegre olabilmek adına üyelerimizin gelişimi ve değişimi içim Bakanlık tarafından akredite edilmiş Teknikel Belgelendirme Kuruluşu ile birlikte Silivri Bölgesinde yoğun bir çalışma içindeyiz.

Hedef Saygın Emlakçılık sloganlı çalışmalarımız içerisinde bilinçli emlak müşavirleri olarak Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi her ofis için zorunlu olduğunu hatırlatmak isteriz.

Yeni açılacak emlak işletmeleri ile ilgili olarak alınması gereken ve bakanlık düzeyinde Ticaret il müdürlükleri tarafından verilen belgelerin yanında  emlak ofisi işleten ve çalışanların almaları gereken Seviye 4 ve Seviye 5 belgeleri işletmeler ve çalışanlar açısından zorunluluk haline geliyor.

Bu amacla Silivri bölgesinde Silivri Emlak Müşavirleri Derneği olarak Hedef Saygın Emlakcılık düsüncesi ve daha kalıteli bir hizmet anlayışıyla Marka Kent Silivri vizyonuna uygun çalışmalar yapmak için Teknikel Belgelendirme Kuruluşu ile birlikte son 2 (iki) ayda 50’ye yakın üyemizin belgelendirmelerini tamamladık.

Silivri Emlak Müsavirleri olarak öte yandan emlak sektöründe işbirliğini geliştirmek, hizmet standartlarını yükseltmek ve yeni girişimcilere yol göstermek adına Belediyemizle de sürekli iletişimde kalarak  çeşitli eğitim seminerleri planlamaktayız.

Sektördeki bu yeni dönemin yeni ufukları beraberinde getirmesi dileğiyle,

Mustafa Altınkök

Silivri Emlak Müşavirleri Derneği Başkanı

İSTEB Kurucu Üyesi

Paylaş