1.Olağan Genel Kurulumuzu Gerçekleştirdik.

 

Kooperatifimizin 07 Mart 2019 tarihinde tescili sonrası ilk Genel Kurulumuzu 10 Nisan 2019 tarihinde gerçekleştirdik. Yapılan seçimde Ulvi Özcan Yönetim Kurulu Başkanlığı’na seçilirken, Akın Uzunoğlu Başkan Vekili, Alper Bircan Genel Sekreter, Emine Arslan Muhasip, Serdar Karataş, Ömer Selim Gürol ve Altan Çakmaksoy Yönetim Kurulu Üyesi olarak seçildiler.

Denetim Kurulu Başkanlığına İsmail Karaman seçilirken Denetim Kurulu Üyeliklerine Işıl Setenay Özen ve Yücel Ciddi seçildiler.

Yapılan seçim sonrası söz alan Ulvi Özcan özetle : ‘’Planlayarak olmasa da şu anda Türkiye’nin ilk emlak acenteleri kooperatifini kurduk. Bir başka ifadeyle ülkemizin ilk ve tek emlak acenteleri kooperatifiyiz. Bu durum bizi bir taraftan mutlu ederken, diğer taraftan da ciddi sorumluluklar yüklüyor. Hep birlikte amaçlarımızı gerçekleştirmek, ülkemizde iyi bir emlakçılık iklimi oluşturabilmek için çabalayacağız. İlk Genel Kurulumuzu bir yıllık yaptık bu sürede Sicil Kurulu, Etik Kurulu ve Teknoloji Kurullarımızın nasıl çalışacağını belirleyerek İstanbul’da işini iyi yapan meslektaşlarımızı aramıza katmak için çalışacağız…’’ dedi.

 

 

 

 

Paylaş